Jana Musilová s Petrem Maláskem

Jana Musilová s Petrem Maláskem

Galerie

Populární zpěvačka Městského divadla Brno Jana Musilová a klavírista Petr Malásek představí posluchačům šansonově laděný program od francouzských písní ulice až po současnou tvorbu skladatele a klavíristy Petra Maláska.

Předprodej vstupenek: od 30. 8. od 8:30

Jana Musilová je úspěšná herečka a zpěvačka. Vystupovala v Německu, Holandsku, Švýcarsku, Itálii, Slovinsku, Španělsku, Portugalsku. K nejmilejším oceněním patří cena diváků Křídla, kterou získala jako nejpopulárnější herečka Městského divadla Brno hned dvakrát, v roce 1998 a 2003. Již několik let se také věnuje dabingu (Dallas, Pobřežní hlídka, Doktor z hor, Star Trek, Akta X). Zkušenosti má z pořadů České televize, Novy a Primy a jako moderátorka pořadu Sama doma České televize. Spolupracovala s Filharmonií Brno a s orchestry v Brně, Zlíně, Olomouci a Teplicích uvedla také sérii muzikálových vystoupení.

Petr Malásek je syn slavného klavíristy a skladatele Jiřího Maláska a dvorní pianista Lucie Bílé, v minulosti též Hany Hegerové a Marty Kubišové. Odborné vzdělání získal na pražské konzervatoři a AMU. Těžištěm Maláskovy umělecké činnosti je skladba. Komponuje především scénickou hudbu pro film, divadlo a televizi. V roce 2003 byl nominován na filmovou cenu Český lev v kategorii Nejlepší hudba.

Blokovaná šedá místa jsou vyhrazena pro abonenty celé sezony KPH 2023/2024.

50% slevy ze vstupného na jednotlivé koncerty pro ZTP, ZTP/P, doprovodnou osobu k ZTP/P, žáky ZUŠ, Klub důchodců při Městském úřadě.

Délka akce: 90 minut
Datum lokální premiéry: 9. listopad 2023

Informace o akci a jejím konání