ZRUŠENO!!! Klíče na neděli

ZRUŠENO!!! Klíče na neděli

Galerie

Komedie o tom, jak se dva manželské páry sejdou na nepovedeném mejdanu.

Představení je pro nemoc bez náhrady zrušeno. Vstupenky zakoupené na pokladně je možné vrátit v termínu od 16. 11. do 16. 12. na Turistickém informačním centru. Refundace za vstupenky zakoupené online budou automaticky vráceny na účet, ze kterého byly vstupenky pořízeny. ============================

DIVADELNÍ SPOLEČNOST HÁTA

Prozradí se, že všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží.

Ze Švýcarska přijede bohatá tetička, na oběd přijde nepříjemná tchýně, podvedený manžel přijde potrestat nevěru své ženy, manželka vlivného funkcionáře přijde zachraňovat svoji propadající dceru. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni, dostávají se do choulostivých situací, a tak brzy zatouží po jediném - dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi. Nakonec jsou šťastni, i když nic nezískali.

HRAJÍ:

Luisa Puckailerová: Jana Šulcová/Veronika Jeníková

Ing. Jinřich Dostál: Viktor Limr

MuDr. Irena Dostálová: Olga "Háta" Želenská

Karel Kartouch: Libor Hruška/Antonín Procházka/Juraj Bernáth

Dana Kartouchová: Mahulena Bočanová

matka Jindřicha: Marcela Nohýnková/Veronika Jeníková

modelka: Ivana Andrlová/Vlasta Žehrová

milenka: Veronika Jeníková/Lucie Svobodová/Pavla Vojáčková

manžel: Martin Sobotka

Urbanová: Ivana Andrlová/Vlasta Žehrová

Délka akce: 150 minut
Datum lokální premiéry: 14. listopad 2022

Informace o akci a jejím konání

Hrají: Jana Šulcová / Veronika Jeníková (Luisa Puckailerová), Olga "Háta" Želenská (MuDr. Irena Dostálová), Viktor Limr (Ing. Jinřich Dostál), Libor Hruška / Antonín Procházka / Juraj (Karel Kartouch), Mahulena Bočanová (Dana Kartouchová), Marcela Nohýnková / Veronika Jeníková (matka Jindřicha), Ivana Andrlová / Vlasta Žehrová (modelka), Veronika Jeníková / Lucie Svobodová / Pav (milenka), Martin Sobotka (manžel)